ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICIEGO 2015/2016 UTW

Uroczysta gala, która odbyła się w poniedziałkowe popołudnie w jabłonowskim Pałacu, była wspaniałą okazją do zaprezentowania talentów seniorów z chóru Moderato oraz przekazania słów uznania od jabłonowskich Samorządowców. W swoich przemówieniach zarówno Wójt Gminy Jarosław Chodorski jak i Przewodniczący Rady Gminy Witold Modzelewski podkreślili swój szacunek dla Absolwentów UTW, którzy chętnie pogłębiają swoją wiedzę i aktywnie spędzają czas.

Po oficjalnej części rozpoczął się długo wyczekiwany występ zespołu Poznakowski Band, podczas którego zabrzmiały takie przeboje jak Gdzie się podziały tamte prywatki czy Trzynastego. Koncert wprowadził wszystkich w radosny nastrój, który towarzyszył zebranym przez całą uroczystość. Najważniejszym punktem wydarzenia było wręczenie dyplomów graduacyjnych, które ukoronowało całoroczną pracę.

W roku akademickim 2015/2016 na zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczęszczało około 250 osób. Słuchacze brali udział w wykładach, prezentacjach, spotkaniach autorskich oraz wycieczkach – jak zapowiedział Dyrektor GCKiS Grzegorz Przybyłowicz – mimo zakończonego roku, w tym roku Absolwentów czekają jeszcze dwa, ciekawe, wakacyjne wyjazdy zagraniczne.

ŻYCZYMY SŁONECZNYCH WAKACJI I  DO ZOBACZENIA 10 PAŹDZIERNIKA NA ROZPOCZECIU ROKU AKADEMICKIEGO 2016/2017

Źródło: www.jablonna.pl